19 Temmuz 2013 Cuma

Örümcek Adam 2 izle STAR TV (19 Temmuz)

Örümcek Adam 2(Spiderman 2) filmi bu akşam STAR TV ekranlarına geliyor.Örümcek Adam 2 (Spiderman 2)  filmini kaçırmamak için filmin yayın saatinde sitemizden TV kanalları bölümünde STAR'ı seçmeniz yeterlidir.
Saat : 21:00 – 22:45 (105 dakika)
Tür : Sinema (Macera, Bilimkurgu)
Oyuncular : Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Alfred Molina
Yönetmen : Sam Raimi
Filmin Konusu:Yumuşak huylu Peter Parker’ın uzun süreli aşkı Mary Jane Watson’dan ayrılıp, Örümcek-Adam’lık görevine dönmeye karar vermesinden bu yana iki yıl geçmiştir. Peter bir yandan güçlerinin “laneti ve nimeti” ile uğraşırken, bir yandan da yeni zorluklarla mücadele etmek ve Örümcek-Adam ile üniversite öğrencisi kimliği arasındaki dengeyi korumak zorundadır. Peter’ın en önem verdiği ilişkiler şimdi gün ışığına çıkma tehlikesi içindedir, çünkü güçlü, çok kollu kötü yürekli Dr. Octopus yani kısaca “Doc Ock”la karşı karşıyadır. Peter’ın yazgısını kabul edip, bu şeytani sekiz kollu çılgın adamı durdurmak için tüm süper kahraman gücünü toplaması gerekmektedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Design by Canlı Tv izle | Televizyon izle Canlı izle Tv - TV Canlı Yayın | Radio Dinle, Kanal D ,ATV,SHOW TV,STAR TV,SAMANYOLU,KANAL 7,FOX TV CANLI YAYIN