Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

24 TV

Beğen 181
Beğenme 13
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

24 TV

24 TV, 24 Ocak 2007 tarihinde İstanbul merkezli olmak üzere çalışmalarına başlamıştır. Kanal Esmedya bünyesinde bulunmaktadır. Kanal ulusal bir TV kanalıdır ve ilk olarak Uzan Grubu tarafından Max Haber adıyla kurulmuştur. Canlı olarak sürekli yayınlarına devam etmektedir. Genel olarak haber ve politika programları yayınlanmaktadır. Ethem Sancak ve diğer üyeler tarafından kurulmuş olsa da üyelerin hisselerini satın alarak tek kurucu olarak kendisi kalmış ve çalışmalarına bu şekilde devam etmiştir. Kanalın programlarını takip ettiğiniz takdirde gündemi takip etmenize gerek kalmayacaktır.

Yayınlanan programlarda genel olarak gündeme dair gelişmeler yayınlanmakta ve yorumlanmaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar izleyenlerin beğenisini tarafsızlığı sayesinde kazanmıştır. Sadece gündeme dair haberler değil, spor ve belgesel gibi programlarda yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde gündeme dair gelişmeler uzman konular tarafından yorumlanmaktadır. Canlı yayın ve telefon bağlantıları ile program zenginleştirilmektedir. Hafta içi her sabah 11.00 saatinde genel yayın yönetmeni gündeme dair olayları yorumlayarak programı zevkli bir hale getirmektedir.

Sadece televizyondan değil tablet veya bilgisayarınızdan da izleyebilirsiniz. Televizyon harici izlemek için arama motoruna Kanal 24 izle yazılması yeterlidir. 24 Spor Bülteni, Anlık Skor, 8. Etap ve Futbol 7/24 programları ile spor gelişmelerine dair programlarda bu kanalın beğenilerek izlenmesinde rolü vardır. Akşam ise gündemi bir kere daha değerlendirmek ve gün içerisinde olanları izleyenleriyle paylaşmak üzere Kaan Yakuphan'ın sunuculuğunu yaptığı Akşam Haberleri adlı programı izleyerek gündemi takip edebilirsiniz.

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Haber Kanalları