Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

Akit TV

Beğen 194
Beğenme 10
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

Akit TV

Akit Tv, 29 Nisan 2015 yılında kurulan bir kanal olmaktadır. Akit Medya Grubu Şirketi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Slogan olarak kendilerine, milletçe izliyoruz, sloganını atfetmektedirler. Kanalın genel merkezi İstanbul'da bulunmaktadır. Hükümete, Mustafa Kemal Atatürk'e, İsmet İnönü' ye yönelik hakaret dolu içerik ve söylemleri dolayısıyla kanal izleyenler tarafından gerici olarak yayın yapan bir izlenimi oluşturmaktadır.

Yayın yapan bütün mecralardan kanalı izleme imkanına erişim bulunmaktadır. Web sitesi üzerinden kaçırılan bölümler ve yeniden izlemek isteyenler için izle seçeneği bulunmaktadır. Kanal formatında canlı yayınlanan programlar ağırlıkta olmaktaysa da normla yayın yapan programlar da mevcut olmaktadır. Normal tv üzerinden Türksat 4A11916 V 30000 3/4 frekansları girilmek suretiyle izleme imkanı da bulunmaktadır.

Türkiye ve dünya gündemine dair sıcak gelişmeleri anında aktarmasının yanı sıra, spor, çizgi film, sağlık, dini programların kanal bünyesinde yayını yapılmaktadır. Programları arasında Atatürk'ün ölüm yıl dönümünde zulüm son buldu başlığını yayın esnasında kullanmak ile tepkileri fazlasıyla üzerine çekmiştir. Bu olay neticesinde kanal adına suç duyurusunda bulunuldu. Bu olay neticesinde mahkeme halen daha devam etmektedir. Ayrıca D Smart 101. kanal, Tivibu 45. kanal, Kablo Tv, 65. kanal üzerinden kanalın yayınlarını takip etmek mümkün olmaktadır.

İnternet, bilgisayar ve bütün mobil cihazlar üzerinden kanalın yayınlarını takip etme seçeneği de bulunmaktadır. Henüz yeni kurulmuş kanal olmasına rağmen ülke genelinde izleyici bakımından belli bir kitleye sahip olmaktadır.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Haber Kanalları