Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

ATV Avrupa

Beğen 103
Beğenme 18
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

ATV Avrupa

Atv Avrupa kanalı, Türkiye televizyon kanalı olan Atv ’nin Avrupa’da yayınlanan tv kanalıdır. 1997 yılında yayın hayatına başlayan bu kanal, başta Almanya olmak üzere Hollanda, Belçika, Amerika, İngiltere gibi pek çok Türk’ün yaşadığı ülkede yayınlanmaktadır. Yurt dışında yaşayan Türklerin Türkiye’den kopmaması için aradaki bağ niteliğini de taşımaktadır.

Atv’de yayınlanan her dizi, her reklam, her tartışma programı, her haber bülteni, sportif faaliyetler, her yarışmalar ve her canlı yayın programı Atv Avrupa kanalında da yayınlanmaktadır. Sadece bulunulan ülkenin saat farkına göre farklı saatlerde yayın akışı olmaktadır. Bu programlara ek olarak Avrupa’ya özel programlar yapılmakta ve Türkiye’de olan ürünlerin satışı için televizyonda uzun reklamlara yer vermektedir.

Kablolu yayın akışında bulunmayan bu kanalı izlemek için uydu abonesi olmak gerekmektedir. Turkcell tv, Digitürk, D-smart gibi uydu satın alındığında bu kanala erişim kolayca sağlanabilir. Ayrıca Türkiye’de yaşayan bir kişi de yurt dışında olmadan bu kanalı izleyebilmektedir. Atv Avrupa’yı izlemenin bir diğer alternatif yolu ise internetten izlemektir.

Google veya diğer arama motorlarına Atv Avrupa canlı yayın izle yazılıp aratıldığında sayfada çıkan linklerden kanala ulaşmak ve canlı olarak izlemek mümkündür. İnternet erişiminin kolaylaşması sayesinde ise günümüzde Atv Avrupa kanalı günün her saati ve ister bilgisayardan ister cep telefonundan takip edilebilecek şekilde erişime açık hale gelmiştir.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Avrupa Kanalları