Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

Bursaspor TV

Beğen 142
Beğenme 11
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

Bursaspor TV

Bursaspor Tv, Bursaspor Medya İletişim Radyo Televizyon Anonim Şirketi bünyesinde yayın hayatını sürdürmektedir. Kanal, 16 Haziran 2009 yılında kurulmuş bulunmaktadır. Kanaldan elde edilen tüm gelir Bursaspor Kulübüne aktarılmaktadır. Kanal Murat Yanıklar tarafından kurulmuş olup şu an da faal olarak yayın yapmaktadır.

Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe kendi bünyesinde kanal yaptıktan sonra Bursaspor Tv de ekranlardaki yerini almış bulunmaktadır. Kanal Bursaspor' a ait haberler, programlar, röportajları ve buna benzer yayınları ekrana getirmektedir. Kanalın haber editörlüğünü ise Koray Kundakçılar yapmaktadır. 21 Mart 2011 yılına kadar kanal internet üzerinden gerek canlı yayın gerek tekrar bölümleri ile yayın yapmış bulunmaktadır. Ancak 21 Mart 2011 tarihi ile birlikte Digitürk 73. kanal üzerinden de yayın yapmaya başlamış bulunmaktadır.

Web sitesi üzerinden de kanalı izle seçeneği bulunmaktadır. Normal yayın üzerinden de Eutelsat7A11456 V 20050 3/4 frekansları girilmek suretiyle izlenme imkanı olmaktadır. Kanalın genel merkezi Bursa'ya bağlı Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır. Kanal kurulduktan sonra ilk yayından sonra Bursaspor başkanı ve teknik direktörünü konuk misafirler olarak programlarda ağırlamışlardır.

İletişim

  • Web http://www.bursasportv.com
  • E-Posta [email protected]
  • Telefon 444 1963
  • Adres İzmir Yolu 4. Km. Özlüce Kavşağı , Nilüfer – BURSA /TÜRKİYE
  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Spor Kanalları