Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

FB TV

Beğen 131
Beğenme 13
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

FB TV

Türkiye’de ilk kez 2005 yılında yayın yapmaya başlayan FB tv yayına başladığı ilk günden bu yana tüm Fenerbahçe taraftarlarının yanı sıra spor seven tüm izleyicilerin merakla izlediği bir televizyon kanalı olma özelliği gösteriyor. Kanalın canlı olarak internet üzerinden izlenebilmesi mümkün olduğu gibi uydu alıcıları ile evlerdeki ya da iş yerlerindeki televizyonlardan da izlenebilmesi oldukça kolay.

Kanal gerek Fenerbahçe takımının tüm maçlarının detayları gerekse diğer takımların maçları ve detaylara olmak üzere çok sayıda içeriği yayın akışı içinde yer veriyor. Tv kanalı çok sayıda program içeriğine sahip olarak yayın yapıyor. İçeriğinde sadece futbol maçları bulunmuyor basketbol ya da voleybol gibi çok sayıda spor dalında da içerik barındıran programlar kanal üzerinden izlenebiliyor. Ayrıca kanalı sadece uydudan izlemek gerekmiyor. İnternet sitesinde bulunan izle butonunun tıklanması ile de anında canlı olarak izlenebiliyor.

Kanal içinde son dönem spor gelişmelerinin yanında Uefa kupası maçlarının da geniş bir şekilde incelendiği ve yorumlandığı spor programları da bulunabiliyor. Ayrıca kanalın günün yirmi dört saati yayın yapması ve bazı programların tekrarını vermesi nedeniyle de çok sayıda izleyici tarafından gece saatlerinde de izlenmesine neden oluyor. İzleyicilerin birçoğu bunu gerek internet gerekse evlerinde televizyon uyduları aracılığı ile gerçekleştirebiliyor.

Kanalın aynı zamanda bazı maç sonuçlarının anında kanal üzerinde üst köşede vermesi nedeniyle sporseverlerin anında haber almaları sağlanabiliyor. Bu nedenle de çok sayıda sporsever tarafından izlenen kanal yayına başladığı ilk günden bu yana sportmenliğine leke getirmeden program yapmaya devam ediyor. Ayrıca kanal içerisinde belli saatlerde düzenli olarak gerek spor haberleri gerekse Türkiye ve dünyadan önemli haberlerin verildiği programların bulunması da her yaştan ve her kesimden izleyicinin ekran başına geçmesini sağlıyor.

Bunun yanında kanalın sporcuların özel hayatları ile ilgili bazı konularda magazin haberi veren programlarının da yer alamsı çok sayıda izleyicinin kanalı zevkle izlemesine neden oluyor. Bu özelliği ile spora meraklı olmayan bayanların dahi kanalı izlemesi sağlanmış oluyor. Çok sayıda televizyon izleyicisinin kendine göre zevkli bulduğu yönleri ile izlediği kanalın aynı çizgi ile yayın hayatına devam etmesi sağlanmış oluyor.

İletişim

  • Ünvan Fenerbahçe Televizyonu
  • Web http://www.fenerbahce.org
  • E-Posta [email protected]
  • Telefon 0216 542 1907
  • Adres Fenerbahçe Spor Kulübü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu
  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Spor Kanalları