Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

Flash TV

Beğen 102
Beğenme 20
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

Flash TV

Flash TV 1992 yılında kurulmuş bulunmaktadır. Türkiye'deki kurulan ikinci özel tv olma özelliğine sahip olmaktadır. Şirket Göktuğ Grup bünyesinde yer almaktadır. Ve aynı zamanda kanalın sahibi de Göktuğ Grup patronu Ömer Ziya Göktuğ' dur. Belirli bir alandan ziyade haber, dizi, film ve eğlence programlarıyla kanal her alanda yayın yapmaktadır.

Kurulduktan sonra yaklaşık 1 senelik bir test yayınından sonra 1993 yılından itibaren kanal asıl yayını yapmaya başlamış bulunmaktadır. Bursa'da yayın hayatına başlayan kanal, 2000 yılından itibaren ana merkezini İstanbul'a taşıyarak yayın hayatına İstanbul'da devam etmektedir. En çok dikkat çeken programı ise Gerçek Kesit programıdır.

Gerçek hayatta yaşanan olayları tümüyle ortaya koyan program kanal bünyesinde en çok izlenen program olarak öne çıkmaktadır. Bir müddet HD yayın da yapan kanal şu an buna ara vermiş bulunmaktadır. Canlı ana haber sunuculuğunu ise Ülkü Çoban yapmaktadır. Herhangi bir şifre olmaksızın bütün platformlarda ücretsiz olarak izleme imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca web sitesinden de canlı izle imkanı sayesinde bilgisayar ve mobil cihazlardan da takip etme imkanı bulunmaktadır.

Yayın olarak Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan ve Kıbrıs'ta da hizmet vermektedir. D Smart 38. kanal, Digitürk 37. kanaldan izleme imkanı bulunmaktadır. Turksat 4A 11855 V 30000 3/4 (SD) frekanslarından kanala ulaşmak mümkün olmaktadır. Türkiye'de kurulan ilk kanallardan olması sebebiyle bu alandaki başarılarından dolayı yılların birikimiyle yayın hayatına halen devam etmektedir.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Ulusal Kanallar