Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

FOX TV

Beğen 109
Beğenme 22
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

FOX TV

24 Şubat 2007 tarihinde, TGRT’nin yayın haklarının devredilmesi üzerine İhlas Holding tarafından kurulan Fox tv günümüzde de en çok izlenen tv kanallarından bir tanesidir. Fox TV canlı izle özelliği sayesinde televizyon kanalı olmasının yanı sıra online olarak web üzerinden de takip edilebilmektedir.

Aynı zamanda Fox kanalının daha yüksek çözünürlükte izlenebilen Fox HD ismiyle bir yan kanalı da bulunmaktadır. Bu yan kanalda 1 Temmuz 2012 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Fox TV güncel haber konuları, gündüz kuşağı programları, eğlence programları, yarışma programları, popüler diziler, siyaset programları, ekonomi programları, magazin programları ve dünya sinemasından filmler yayımlamak gibi geniş çaplı bir yayın akışına sahiptir.

Fox TV 2012 yılında görüntü formatını değiştirme gereği duyarak 16:9 formatına geçiş yapmıştır. Ve 2017 yılında The Walt Disney Compony tarafından satın alınmıştır. İlki 2010 yılında, ikincisi ise 2012 yılında olmak üzere kanalın logosunda iki kere farklı bir takım değişikliklere gidilmiştir. Yayın akışında dizi, film, aktüel programlar, yarışmalar, haberler gibi programların yanı sıra maç gibi yayınlarda bulunmaktadır.

İçeriğinin oldukça zengin olması sebebi ile birçok izletici tarafından ilk tercih edilen tv kanallarının başında gelebilmektedir. Fox TV içerisinde barındırdığı program çeşitliliği sayesinde oldukça hızlı çıkış yakalamış olan TV kanallarının başında gelmektedir. Fox TV izleyici kitlesine yönelik olarak programlarının yayımlandığı kanalının yayın akışını kesintisiz olarak sürdürmeye devam etmektedir.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Ulusal Kanallar