Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

Halk TV

Beğen 157
Beğenme 18
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

Halk TV

Halk tv Türkiye'de 2005 yılından beri yayın yapan haber kanallardan biridir. Deniz Baykal ve arkadaşları önderliğinde kurulan halk tv televizyon kanalları arasında yerini almıştır. Halk tv tamamiyle haber ve siyaset programı içermektedir. İlk yayın hayatına girdiğinde çok izleyicisi olmayan ancak bugüne baktığımızda çok talep gören bir kanaldır. Özellikle Uğur Dündar'ın canlı yayın programı olarak yaptığı Halk Arenası, çok büyük bir ilgi ile izlenmektedir.

Halk tv kanalı diğer kanallar gibi her uyduda veya her frekansta bulunmamaktadır. Önceden kablolu yayında verilen bir kanalken günümüzde kablolu yayın akışından kalkmıştır. Bir başka yayın organı olan Turkcell tv'de de bu kanal yoktur. Halk tv kanalını izleyebilmek için D-smart, Digitürk veya diğer uydu antenlerden almak gerekmektedir. Bu tip uyduya sahip olanlar rahatlıkla Halk v'yi izleyebilir. Halk tv kanalını izlemek için bir başka kolay yol daha vardır: O da internetten canlı olarak izlemektedir.

Günümüzde her kanalın internet sitesi ve bu internet sitesinde canlı yayın akışı bulunmaktadır. Google arama motoruna veya diğer arama motorlarına Halk tv canlı izle şeklinde yazılıp aratılırsa, ilk sırada Halk tv'nin kendi sitesi çıkacaktır. Bu çıkan linke tıklanıldığında kişiyi doğrudan canlı yayına yönlendirecek ve böylece kanaldaki programlar rahatlıkla izlenebilecektir. İnternet sayesinde uydu almadan Halk tv çok daha rahat izlenebilmektedir.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Haber Kanalları