Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

İdman TV

Beğen 179
Beğenme 19
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

İdman TV

İdman TV Azerbaycan kökenli bir uluslararası kanaldır. 1 Ağustos 2009 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Basketbol, atletizm ve futbol gibi spor dalları ile alakalı programlar yapmaktadır. Azerbaycan'ın kamu yayıncısı olan Az TV adlı kanala bağlı olarak çalışmaktadır. Birçok televizyon yayıncısının yayınlayamadığı spor müsabakalarını yayınlayabilmesi ile kendinden söz ettirmektedir. Uluslararası platformda oldukça popüler bir kanaldır. Spor kanalı olmasına rağmen farklı türdeki yayınları ile izleyicilerini ekranlara kilitliyor.

Canlı olarak yayınlanan bilgi yarışmaları ile izleyenlerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Şampiyonlar ligi yayınlarını da ücretsiz bir şekilde yayınlayarak diğer şirketlere rakip olmaktadır. Azerice yayınlar yapmasına rağmen kullanılan dil anlaşılır ve sade bir şekilde olduğu için Türkiye ve diğer birçok Türk ülkesinden de rahatlıkla izlenebilmektedir. Geçtiğimiz yıllarda Bein Sports şirketi ile anlaşmalar yaparak altyapısını güçlendirmiş ve sponsor kazanmıştır. Azerbaycan devletinin destekleri de kanalın yayınlarını daha kaliteli bir hale getirmesine yardımcı olmaktadır.

Türk ligleri ve takımlarıyla da yakından ilgilenen kanal Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray gibi takımların Avrupa'daki maçlarıyla da ilgilenerek yayınlar yapmaktadır. UEFA ve Şampiyonlar ligi maçlarını ücretsiz olarak yayınlamasından dolayı Türk sporseverler tarafından oldukça sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Fakat Türksat üzerinde telif hakları sebebiyle izlenememektedir. Fakat arama motoruna İdman izle yazıldığı taktirde ücretsiz olarak HD yayınlara ulaşabilirsiniz. Bu sayede maçları evinizden izlerken daha fazla keyif alabilirsiniz. Kanal Türkiye üzerine bazen engeller koyabilmektedir fakat bu engelleri geçebilmek için bazı yöntemler mevcuttur.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Azerbaycan Kanalları