Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

Minika Çocuk

Beğen 101
Beğenme 14
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

Minika Çocuk

Turkuvaz Medya Grubu'na ait olan minika çocuk kanalı, 2011 yılı nisan ayında yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Zengin yayın arşiviyle, kısa zaman içerisinde, çocukların ve ailelerin dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmış olan, minika çocuk kanalı, yayın hayatına halen Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde devam etmektedir.

Yaş gruplarına göre olan ayrımıyla, yine yaş gruplarına göre düzenlemiş olduğu programların saatleriyle ebeveynlerin takdirini kazanmıştır. Bu sayede, çocukların çok eğlendiği, severek izlediği kanallar arasına girmiştir.

İzleyiciden gelen talepler doğrultusunda, 2 farklı kanala ayrılarak yaş gruplarını kategorilere ayırmış, ebeveynlerin de içinin rahat ederek çocuklarının gönül rahatlığıyla bu tv kanalını izlemelerine kendi çabalarıyla olanak sağlamıştır. 3-8 yaş grubuna hitap eden, minika çocuk kanalı, 20 Ocak 2012 de yayın hayatına başlamış bulunmaktadır.

Thomas ve arkadaşları, Damla'nın Dolabı, Bob Usta, Sevimli Gezegenler, Luna ‘nın Bilim Dünyası, Ayıcık Bombo, Maceracı Yüzgeçler, Tatlı Witzy, Mölang, Altın Öğütler, Çizmeyi Öğreniyorum, Günün Hayvanı, Bay Becerikli, Kağıt Adam, Topsy ve Tim, Jet ile Keşfet, Çilek Kız, Franklin ve Dostları, Twirlywoos, Kamyon Kasabası ve daha bir çok yerli ve yabancı çizgi film, öğretici film ve benzeri yayınlar minika çocuk kanalında yayınlanarak, bu kanada faaliyet göstermektedir.

Kanalın internet adresi; www.minikacocuk.com.tr. dir. Bu adresten kanal ile ilgili bütün içeriklere ulaşılabilir, sitedeki ücretsiz oyunlar oynanabilir, çizgi filmler seyredilebilir, canlı izle seçeneği kullanarak internet üzerinden canlı olarak kanal izlenilebilir.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Çocuk Kanalları