Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

NTV

Beğen 125
Beğenme 16
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

NTV

Cavit Çağlar önderliğinde, NTV Türkiye’de kurulan ilk haber televizyonu unvanına sahiptir. Bu kanal 1996 yılında yayın hayatına başlamıştır. 1996 yılından günümüze dek Doğuş Yayın Grubu bünyesinde bulunmaktadır. Bu kanal elde ettiği başarılar ile adından sıkça bahsettirmektedir. Ülkemizde tematik adı verilen yayın dönemini de başlatmıştır. Bu kanal içerik olarak ise haber bültenlerinin yanı sıra, ekonomi, spor ve kültür ile ilgili başarılı program ve yayınlar yapmaktadır.

NTV’nin Yeşil Ekran isimli özel bir projesi ve, eğitim, sağlık gibi alanlarda da yapmış olduğu çok önemli sosyal projeleri bulunmaktadır. Günümüze kadar birçok farklı kurumdan 700 civarı ödül almış olan bu TV kanalının merkezi İstanbul da bulunmaktadır. Ülkemiz ve dünya genelinde birçok temsilciği de bulunan bu kanal dünyanın her tarafında bulunan muhabirleri ve kameramanları vasıtasıyla önemli gelişmeleri anlık ve canlı olarak tüm dünyaya bildirmektedir. Günümüzde televizyonlarda bulunan geniş ekran formatına da 2013 yılında geçen NTV'nin HD kalitedeki kanalı ise 2016 yılından beri izleyicilere hizmet vermeye devam etmektedir.

NTV'nin aynı yayın grubunda bulunduğu diğer kanallar ise Star-TV ve Kral-TV gibi kanallardır. Bunların yanında bu kanalda Avrupa ligi futbol maçları da ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Bu kanal Türksat 4A, Digitürk, D Smart, Tivibu ve Filbox gibi farklı yayın organlarından da izlenebilmektedir. Bunların yanı sıra internet üzerinden ve televizyon izle sitelerinden de NTV'nin yayınları izlenebilmektedir.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Haber Kanalları