Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

Show TV

Beğen 183
Beğenme 16
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

Show TV

Türkiye'nin ilk özel kanalları arasında yer alan Show TV, Show Radyo ile birlikte 1 Mart 1991 yılında Erol Aksoy, Dinç Bilgin ve Haldun Simavi tarafından Fransa'da kurulmuş ve yayın hayatına "Bir Başka Alem" sloganıyla Fransa üzerinden başlamıştır. Show TV, 1 Mart 1992 tarihinde de Türkiye'de yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Yayına başladığı ilk zamanlarda Ana Haber Bülteni yayınlanmamıştır. Daha sonra Mehmet Ali Birand tarafından Ana Haber Bülteni sunulmaya başlanmıştır. Show TV 90'lı yıllarda Arena ismiyle yayınlanan haber programıyla izleyicilerinden büyük beğeni kazanmıştır.

Show TV yarışmaları, gündemi belirleyen haber ve magazin programları, ilgiyle izlenen kadın programları, keyifle takip edilen dizileri ve geniş program yelpazesiyle izleyicilerine yıllardır hizmet vermektedir.

Show TV birbirinden farklı, izleyicisini ekrana kilitleyen yapımlarıyla, yaşam ve eğlence odaklı programlarıyla kendisini başarılara götüren bir kanal olmaya devam etmektedir.

Show TV özel içerikli yapımlarını ve yayınlarını Avrupa'daki izleyicilerine ulaştıran SHOWTÜRK ve SHOWMAX, SHOWTV ile birlikte Ciner Medya grubu altında yayınlarına devam ediyor.

Tatlı hayat, Dadı, Hayat Bilgisi, Cennet Mahallesi, Adını Feriha Koydum ve Doktorlar gibi en çok beğenilen diziler başta olmak üzere en çok farklı dizi yayınlamış Türk kanalıdır.

Fear Factor, Wipe Out, Survivor, Buzda Dans gibi Show TV yarışmaları çok izlenmelerinin yanı sıra Türk televizyonculuğunda yeni bir sayfa açmıştır.

Show TV günümüzde internetten canlı bir şekilde izlenebiliyor. Show TV’yi canlı izlemek için internete Show TV canlı izle yazmanız yeterlidir.

İletişim

  • Ünvan AKS TELEVİZYON REKLAMCILIK VE FİLMCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
  • Web http://www.showtv.com.tr
  • E-Posta [email protected]
  • Telefon 0212 313 60 00
  • Adres Sefaköy Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No:42 Küçükçekmece/İstanbul
  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Ulusal Kanallar