Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

Sony Channel

Beğen 156
Beğenme 16
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

Sony Channel

Sony Pictures Television adı ile bütün dünyada bilinen bu platform, 142 ülkede 123 televizyon kanalı ile 800 milyona yakına evin içine, yaklaşık olarak 22 farklı dilde kendisini ulaştırarak hayatını idame ettirmektedir. 2016 yılında, Sony Pictures Television Türkiye'de Planetler platformu olarak bilinen, Planet Çocuk, Planet Türk ve Planet Pembe ve de Planet Mutfağın, çoğunluk hissesini bünyesine katarak Türkiye platformuna da, giriş yapmayı gerçekleştirmiştir. 28 Mart 2017 tarihinde Sony Channel kanalını Türk tv izleyicisine ulaştırmış ve Türkiye'de yayın hayatına başlamıştır. Sony Channel Türkiye yönetim kurulu başkanı Sevin Ergun Sefada 'dır.

Dünya'da en kaliteli olarak bilinen çeşitli yapımları, Türkçe seslendirme (dublaj) yaparak yayın yapması; ayrıca Türksat uydularında ücretsiz olarak rahatlıkla izlenebilmesi nedeni ile Türkçe dilini konuşan birçok kişiye rahatlıkla hitap edebilme özelliğine sahip tv kanalıdır.

www.sonychannelturkiye.com isimli internet adresi üzerinden canlı yayın izleme özelliğini izleyicilerine intenet sayfası üzerinden sağlamaktadır. Yerli ve yabancı diziler, yine yerli ve yabancı filmler ile izleyicilerine izle seçeneği ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Türkiye'de yayın hayatına başlamadan önce, platformu iyi oluşturmak ve bütün dünya tarafından bilinen kalitesini Türk izleyicilerine de göstermek isteyen kanal, yaklaşık olarak 14 ay gibi bir süreç boyunca, ülkede yaşanan olumsuzluklara rağmen pes etmeden yayın hayatına başlamak için uğraş verildiği belirtilmektedir. Olumsuzluklara rağmen, Türk halkına hizmet etmek istedikleri, kanal yönetimi tarafından bildirilmektedir.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Sinema Kanalları