Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

STAR TV

Beğen 198
Beğenme 12
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

STAR TV

1 Mart 1989'da yayın hayatına başlayan Star TV, Cem Uzan ve Ahmet Özal'ın iş birliği ile kurulmuştur. Yayın hayatına Star 1 ismiyle başlayan Star TV, Türkiye`deki ilk özel kanal olma özelliğine sahiptir. 1992 yılı ve sonrasında kısa bir süre Interstar adıyla yayın yapan kanal, son olarak Star TV ismini almıştır ve bu isimle yayın hayatına devam etmektedir. En çok izlenen ulusal kanallardan birisi olan Star TV'nin, HD kanalı ve Avrupa yayını da bulunmaktadır.

Star TV, 2011 yılı itibariyle Doğuş Yayın Grubu'na bağlı olarak yayınlarına devam etmektedir. Kral TV, Kral Pop TV, NTV ve NTV Spor kanalları da, Star TV ile aynı çatı altında yayın yapan kanallardır. Türkiye'nin ilk özel kanalı olan Star TV, bu özelliğiyle televizyonculuk ve yayıncılık anlayışının gelişmesine büyük katkıda bulunmuştur. Her zaman kapsamlı yayın içeriğiyle ön plana çıkan Star TV, sonraki yıllarda yayın hayatına başlayan diğer özel televizyon kanallarının açılmasına ve bu sektörün ilerleyişine öncülük etmiştir.

Star TV; özellikle reyting sıralamalarında ilk sıralarda yer alan dizileriyle dikkat çekmektedir. Ayrıca; canlı yayınlanan programları, sinema filmleri, haber yayınları, kadın kuşakları, spor ve magazin programları gibi pek çok farklı alanda yaptığı yayınlarla, genel izlenme oranları bakımından, çok iyi reyting istatistiklerine sahip olan bir ulusal kanaldır. Birçok platformda yer alan, Star TV canlı izle linkleri aracılığıyla Internet ortamından da izlenebilmektedir. Tecrübeli ekibi eşliğinde, kaliteli ve ilkeli yayın anlayışıyla her kesime hitap edebilen Star TV, başarılı yayıncılığını her geçen gün bir üst seviyeye taşımaktadır.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Ulusal Kanallar