Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

TRT Haber

Beğen 141
Beğenme 13
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

TRT Haber

2010 yılında kurulmuş olan TRT Haber kanalı 2013 yılından bu yana ise HD kalitede yayın akışına devam ediyor. Kurulduğu zamanlarda TRT 2 frekansını kullanarak canlı yayınlar yapan kanal ülke gündemine dair her detayı izleyicisi ile buluşturuyor.

Adından da anlaşıldığı gibi haber yayını yapan kanal tarafsız ve ilkeli bir yayın akışı sürdürmektedir. TRT Haber TV kanalında sadece ülke gündemine dair değil aynı zamanda da dünya gündemine dair detaylı bilgilere ulaşmak mümkündür. Uydu üzerinden yayınlarını izleyicisi ile en kaliteli biçimde buluşturan TRT Haber kanalı aynı zamanda internet üzerinden de canlı yayınını takipçileri ile buluşturuyor. İnternet üzerinden yayın akışını takip etmek isteyenler kanalın resmi web sitesine giriş yaparak canlı izle butonunu devreye sokabilir. Böylece eş zamanlı olarak izlenebilir.

TRT Haber kanalı daha çok haber yoğunluklu olan bir yayın akışına sahip olsa da farklı programları da zaman zaman görmek mümkün oluyor.

Çeşitli kültür programları ile takipçilerine kaliteli bir yayın akışı hazırlayan kanal yaşam ve sağlığa dair programlara da bünyesinde yer veriyor.

Türkiye ve dünya gündemine hakim olmak isteyenlerin yakından takip ettiği TRT Haber kanalı ilkelerinden taviz vermeden çalışmalarını devam ettiriyor.

Kanalın aynı zamanda kendine ait web sitesinde de önemli haber başlıklarına ulaşmak mümkündür. Web sitesi aracılığı ile spor haberlerinden ekonomi haberlerine kadar pek çok detaya rahatlıkla ulaşmak mümkündür.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Haber Kanalları