Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

TRT Türk

Beğen 139
Beğenme 16
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

TRT Türk

Trt Türk kanalı, Trt bünyesine dahil olup Avrupa'da yaşayan Türkler için 1992 yılından beri yayın yapan bir tv kanalıdır. Avrupa saatine göre Türkiye'de yayımlanan tüm programları, dizileri, etkinlikleri yayınlamaktadır.

Memleket özlemi çeken gurbetçilerden dolayı en çok izlenen kanallar arasındadır. Canlı yayın müzik programları, Türkiye ile ilgili haberlerin sunulduğu programlar, kültürel belgeseller bu kanalda yer almaktadır. Önceleri kablolu yayında olan Trt Türk kanalı, teknolojik olarak uydu sisteminin ilerlemesi nedeniyle daha sonradan sadece uyduya geçiş yapmıştır. Bu kanalı izleyebilmek için Turkcell Tv, D-smart, Digitürk gibi uydu almış olmak gerekmektedir.

Uydusu olmayanlar için alternatif bir yöntem daha bulunmaktadır. O da internet üzerinden canlı olarak izlemektir. İnternet sayesinde günün her saati Trt Türk kanalına rahatlıkla ulaşılabilir. Trt Türk kanalını canlı olarak izlemek için Google veya diğer internet arama motoruna Trt Türk canlı yayın izle yazıp aratmak yeterlidir. Böylelikle Trt Türk kanalına istenilen her durumda, her saatte telefondan ya da televizyondan ulaşmak mümkündür.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Haber Kanalları