Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

TV 1

Beğen 146
Beğenme 13
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

TV 1

TV 1, 3 Ocak 2009 yılında kurulmuş bir kanal olmaktadır. Karasal yayını ise 4 Mayıs 2010 yılından itibaren yapmaya başlamış bulunmaktadır. Kanalın kuruluş yeri ve aynı zamanda genel merkezi Kayseri iline bağlı Melikgazi şehrinde bulunmaktadır.

TV 1 kanalın kurucusu ve aynı zamanda yönetim kurulu başkanlığı Recep Mamur tarafından yürütülmektedir. Recep Mamur aynı zamanda Kayserispor Futbol Kulübü başkanlık görevinde de bulunmaktadır. Şaban Miraboğlu da kurucu başkanlık görevini Recep Mamur ile birlikte yapmaktadır. Gerek alt yapısı, gerek ekipmanları gerekse de uzman kadrosuyla bölgesinde en iyi kanallardan biri konumunda olmaktadır.

Kanalın genel yayın yönetmenliği ise Doğan Havur tarafından icra edilmektedir. TV ve 1 işaretlerinin sarı ve kırmızı renkli iki blok içerisinde yazılmasıyla oluşan kanalın logosu ekrandaki yerini almaktadır. Türkiye ve dünya gündemine dair haberleri anında aktaran kanalda gün boyu haber yayınları yapılmaktadır. Kanalda gösterilen programlar sadece haber ile sınırlı olmayıp spor, din, sağlık, belgesel ve buna benzer alanlarda olmaktadır.

TV 1 kanalında Programların çeşidine göre canlı veya normal olarak izleme imkanı bulunmaktadır. Kanalın web sitesi üzerinden önceki bölümleri tekrar seyretmek isteyenler için izle seçeneği bulunmaktadır. İnternet, bilgisayar ve tüm mobil cihazlar üzerinden anında ve her yerde kanala ait programları takip etme imkanı bulunmaktadır. Kanalı, Türksat 3A 12605 V (Dikey) 27500 2/3 frekansları üzerinden şifresiz üzerinden kablolu yayında izleme imkanına erişilmektedir. Kanal şu an sadece kablolu yayın üzerinden izlenmektedir.

TV 1 canlı izlemek için tek yapmanız gereken yukarıda ki alana tıklamak.

İletişim

  • Web http://www.tvbir.com.tr
  • Telefon 0 352 236 36 61
  • Adres Gültepe Mah. Kışla Cad. Tatar Sok. Park Apt. 4. Blok No : 3 Melikgazi / Kayseri
  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Yerel Kanallar