Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

TV8

Beğen 176
Beğenme 20
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

TV8

TV8, Mng medya grubunun olan kanal 1999 yılında kurulmuştur. 22 Şubat 1999 yılında televizyonlarda ilk yayın hayatına başlamıştır. Daha sonra 1 Eylül 2014 yılı itibari ile HD yayına geçiş yapan tv8 bu konuda büyük bir girişime imza atmıştır. Kanal 1999 tarihinden itibaren Mng medya patronu Mehmet Nazif Günal tarafından kurulmuştur.

1999 yılında Mng medya tarafından yürütülen kanal 2013 yılında Acun Medya’nın patronu Acun Ilıcalı tarafından satın alınmıştır. Acun medya bünyesinde 2013 yılından itibaren yayın yapan tv8, 18 Şubat 2015 yılına kadar sadece Digiturk aracılığı ile izlenmekte olan bu kanal 18 Şubat 2015 yılından itibaren Türksat uyduya geçiş yapıp normal yayına başlamıştır. Acun Medya bu tv kanalını 2013 yılında almış olup günümüzde çok başka yerlere taşımıştır. Acun medya kanalı aldığı günden itibaren birçok değişikliğe ve yeniliğe imza atmıştır. Bir yenilik göstergesi olarak canlı ya da bant haber yayınlarına kanalında yer vermemektedir.

Eskiden diğer kanallarda bulunan Acun medya grubu patronu Acun Ilıcalı yarışmalarını böylece kendi kanalına alıp reyting rekorlarında üst sırada yer almaktadır. Ayrıca yenilik olarak Milli takım maçlarını ve bazı yabancı basketbol (NBA) karşılaşmalarını ve yarışmaları yayın hayatına geçirerek çok önemli işler yapıp insanlar tarafından beğenilerek ve yüksek izlenme sağlamaktadır. Ayrıca Acun medya 7 Ekim 2016 tarihinde tv8,5 kanalını yayına sürmüştür. Tv8 web sitesinden canlı yayın izle butonu tıklanarak sınırsız eğlence bulunan bu kanalı seyredebilirsiniz.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Ulusal Kanallar