Duyurular

Kanal ekleme çalışmalarımız sürmektedir. 2 gün içinde tüm kanallar aktif olacaktır.

Ülke TV

Beğen 106
Beğenme 10
Hata Bildir
Sosyal medyalarda paylaş:

Ülke TV

Ülke TV, bu isimle 2 Haziran 2008 yılından beri ekranlarda yayın yapmaktadır. İlk kurulduğunda kanalın ismi Haber 7 idi. Haber 7 kanalı Nisan 2006 yılında kurulmuş olmaktaydı. Daha sonra değişerek şu anki Ülke Tv adını almış bulunmaktadır.

Beyaz İletişim Anonim Şirketi bünyesinde, Yeni Dünya Medya Grubu tarafından sahipliği yapılmaktadır. Kanalın Genel Yayın Yönetmenliği Hasan Öztürk tarafından yapılmaktadır. Üstün hizmet kalitesi anlayışıyla Türkiye ve dünya gündemine ait haberleri anında ve tarafsız olarak izleyicilerine aktarmaktadır. Kanalın kendi bünyesinde yaptığı programların çoğunu canlı olarak izleme imkanı bulunmaktadır. Web sitesi aracılığıyla kaçırılan ve yeniden izlenmek istenen programları izle seçeneği bulunmaktadır.

Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan'da da yayın yapmaktadır. Kanal 7 bünyesindeki kanalların hepsiyle kardeş kanal konumunda olmaktadır. Kanalın genel merkezi İstanbul'da bulunmaktadır.

Turksat 4A 12236 V 4000 5/6 (SD) frekanslarından veya 12103 H 8333 2/3 (HD) bu frekansı üzerinden izleme imkanı bulunmaktadır. D Smart 49. kanal ve Digitürk 38. kanalda yayın hayatına devam etmektedir. Tivibu üzerinden de 40. kanal üzerinden yayın yapmaktadır. 18 Eylül 2014 yılında HD yayına geçerek analog yayının yanında HD üzerinden de yayın yapmaktadır.

Türkiye'deki sayılı haber kanalları arasında olan Ülke TV seyirciler ile de en çok izlenen haber kanallarından biri konumunda olmaktadır. Bilgisayar, mobil cihazlar ve telefon üzerinden her an her yerde kanalı takip etme imkanı bulunmaktadır.

İletişim

  • Facebook Yorumları
  • Disqus Yorumları

Diğer Haber Kanalları